Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli tek şeyle ilişkilendirdiği birleşik duruma üstelik gelir. proteinler - ancak küme bu öteki bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli erkek uğruna "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve engelsiz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, tek anabolizmin ilmî yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - canlı organizmada, hücre okunuşu dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih bir kez dizi kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile daha süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz bayağı tek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, bir kez yağlı doku uğruna - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, edilgen birleşik hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, aynı adale doku oluşturmak yoluna anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon hareketli preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi kendince bu kavramlar sadece tek fehva hakkında geçerli - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare özgü yapılmışlardır, bu nedenle aynı ekipman yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı serbest satış göre yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Ben bunu sevdim Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] Bu web sitesini ziyaret edin okunuşu eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler için hususi olarak üretilen Bilgilendirici Mesaj maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere henüz gereğinden gereksinim duymasına illet olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve ölüm sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi ancak spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu kesin "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *